Apie mus

Research & Advice – inovatyvi verslo konsultavimo ir mokslinių tyrimų paslaugų įmonė. Esame aukštų kompetencijų įmonė, teikianti specializuotus finansų ir investicijų valdymo sprendimus Jūsų verslui.

Research & Advice veiklos pradžia datuojama 2009 m., tačiau jos branduolį sudaro profesionalai, turintys virš 20 metų profesinės patirties konsultavimo ir verslo valdymo srityje.

Savo veiklą grindžiame partnerystės, pasitikėjimo, kompetencijos ir orientacijos į rezultatą principais. Mums tai nėra vien skambūs žodžiai. Už mus kalba mūsų atlikti darbai, klientų rekomendacijos, konkurentų pagarba.

Parsisiųsti įmonės pristatymą PDF formatu.

Mūsų komanda

dr. Vladas Tomaševič

– įmonės direktorius ir steigėjas. Socialinių mokslų (ekonomikos) daktaras. Specializacija – investicijų analizė ir vertinimas, strateginis planavimas, verslo procesų modeliavimas ir kitų IT priemonių taikymas sprendimų priėmimo procese.

Vadimas Ivanovas

– direktoriaus pavaduotojas. Statistikos mokslų magistras. Specializacija – investicijų analizė ir vertinimas, finansinių ir ekonometrinių modelių kūrimas ir taikymas.

Tomas Korla

– komercijos vadovas. Tarptautinio verslo bakalauras. Specializacija – projektų valdymas, finansavimo organizavimas.

Gintarė Umbrasaitė-Bakutė

– projektų vadovė. Verslo administravimo ir vadybos mokslų magistrė. Pramonės ir MTTP projektų investicijų vertinimas, projektų valdymas ir administravimas.

Svaja Stralkuvienė

– projektų vadovė. Ekonomikos mokslų magistrė. Pramonės ir MTTP projektų investicijų vertinimas, projektų valdymas ir administravimas.

Inga Jakimovienė

– projektų vadovė. Ekonomikos mokslų magistrė. Specializacija – agroverslo, kaimo plėtros ir turizmo projektų investicijų vertinimas, projektų valdymas ir administravimas.